Túra - Kirándulás - Kerékpártúra - Vízitúra - Ingyenes szervezéssel
Ha van Béla nevű ismerősöd, hívd fel és kívánj boldog névnapot!
Hlajos | 2012.08.14 12:22 | [Válasz erre]#56 |
Igen, vannak a tuhu-n hibák, mint minden más térképen is. Ezeket javítani ill. jelezni kell, lehet felmérés, rajzolói hiba is. Pont a helyismereted ebben sokat segíthet, hogy minél pontosabb legyen a térkép. Mindenki tévedhet, ezzel nincs baj. Majd javítjuk, vagy javítják mások. A te környéked nagyon nincs felmérve, lehetnek régi beragadt dolgok is. Még az aszfaltút sincs végig felmérve, ahol laksz.
Lehetnek olyanok, akik szándékos, ártó szándékka állnak a térképhez. Ezt érdemes jelezni, s akkor intézkednek a megfelelő emberek, hogy ne legyen joga a szerveren tönkretenni mások munkáját. Én szerencsére még ilyennel sose találkoztam.
Ahogy írtam is, több felmérés, több ember tapasztalata, jobb mint egy. Lehetnek véletlen hibák, én sem emlákszem mindenre. Nem is figyeltem rá, csak útólag derült ki, hogy felméretlen úton jártunk.
Lehetnek olyanok, akik szándékos, ártó szándékka állnak a térképhez. Ezt érdemes jelezni, s akkor intézkednek a megfelelő emberek, hogy ne legyen joga a szerveren tönkretenni mások munkáját. Én szerencsére még ilyennel sose találkoztam.
Ahogy írtam is, több felmérés, több ember tapasztalata, jobb mint egy. Lehetnek véletlen hibák, én sem emlákszem mindenre. Nem is figyeltem rá, csak útólag derült ki, hogy felméretlen úton jártunk.
Válasz: #53 (Osszi)
Osszi | 2012.08.14 11:47 | [Válasz erre]#53 |
Fent mikor letértünk a K+ ről az egy erdészeti dózer út. Tőlünk lefele meg aszfalt. Egyébként érdemes figyelni mert már a tuhu is kezd megbízhatatlan leni. Pl. pont az a K+ ügyben amin jártunk. :(
A tuhun már máshol megy pedig láthattátok ti is, hogy mi a jelzésen mentünk. Ennyit arról, hogy mindenki bármit feltölthet az oldalra és nem ellenőrzik, hogy helyes-e.
A tuhun már máshol megy pedig láthattátok ti is, hogy mi a jelzésen mentünk. Ennyit arról, hogy mindenki bármit feltölthet az oldalra és nem ellenőrzik, hogy helyes-e.
Válasz: #52 (Hlajos)
Hlajos | 2012.08.13 23:17 | [Válasz erre]#52 |
@Csiga, @Osszi most néztem, hogy olyan utakon is jártunk, amik a turistautak.hu-n nincsenek még felmérve. Én csak részben emlékszem, hol, milyen volt az útminőség. Ez majd jó lenne egyeztetni, nekem Osszi-tól a Duna felé már nincs felmérve az út. Pedig ott is lett volna mit felmérni. Csiga, neked megvan az a rész? Majd jó lenne ez ügyben is egyeztetni, s közösen beküldeni a felmérést. 2 felmérés pontosabb, mint 1.