Túra - Kirándulás - Kerékpártúra - Vízitúra - Ingyenes szervezéssel
Ha van Auguszta nevű ismerősöd, hívd fel és kívánj boldog névnapot!
Ez egy befejeződött túra! El ne indulj rá!
2011.02.12 - Csillaghegy - CsobánkaA jövő heti Pitbull 2. túra bejárása.
Túravezető:
Bodza
Bodza
A programhoz nincs semmilyen ár feltüntetve! Ez vagy azt jelenti, hogy mindenről önállóan kell gondoskodnod (odajutás, esetleges szállás, stb.) vagy azt, hogy a program semennyi pénzbefektetést nem igényel. Érdeklődj a túravezetőnél!
Mindenkit szívesen várunk, de kik azok, akikre főként számítunk?
későn kelő elvetemülteknek
Találkozóhely (illetve indulással kapcsolatos egyéb infók):
Csillaghegy HÉV megálló
A program rövid leírása:
Útvonal: Csillaghegy - Kő-hegy - Kevély-nyereg - Csobánka Szent-kút - Csillaghegy
Csillaghegytől a P-on indulunk el. Útközben rövid szusszanásra állunk csak meg a Kő-hegy és a Nagy-Kevély tetején, hogy megcsodáljuk a panorámát, és némi oxigénhez jussunk, majd sietünk is tovább a Kevély-nyeregig. Innen a K-en folytatjuk utunkat egészen a Szent-kútig. Kicsit szusszanunk, majd nekilátunk túránk második felének. A Z-ön indulunk tovább, majd Csobánkát érintve a P+-re váltunk, majd ismét kaptató következik a S-án a már érintett Kevély-nyeregig. Tovább a Z, Z+ majd P4 jelzéseken, majd az Ezüst-hegy előtt visszatérünk a P-ra, amerről jöttünk. Végül a már ismert úton visszatérünk a HÉV állomásra.
Tervezett menetidő 5 óra, ha nagy a sár 6 óra.
A túrára azok jöjjenek, akik vállalják, hogy kevés pihenővel, folyamatosan haladunk, viszonylag erős tempóban. A program, esőben is meg lesz tartva.
Aki jönni akar, feltétlenül jelezze, mert ha hamarabb oda érek, nem várok 10-ig, csak ha van jelentkező!
Tehát: ELŐZETES JELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
Csillaghegytől a P-on indulunk el. Útközben rövid szusszanásra állunk csak meg a Kő-hegy és a Nagy-Kevély tetején, hogy megcsodáljuk a panorámát, és némi oxigénhez jussunk, majd sietünk is tovább a Kevély-nyeregig. Innen a K-en folytatjuk utunkat egészen a Szent-kútig. Kicsit szusszanunk, majd nekilátunk túránk második felének. A Z-ön indulunk tovább, majd Csobánkát érintve a P+-re váltunk, majd ismét kaptató következik a S-án a már érintett Kevély-nyeregig. Tovább a Z, Z+ majd P4 jelzéseken, majd az Ezüst-hegy előtt visszatérünk a P-ra, amerről jöttünk. Végül a már ismert úton visszatérünk a HÉV állomásra.
Tervezett menetidő 5 óra, ha nagy a sár 6 óra.
A túrára azok jöjjenek, akik vállalják, hogy kevés pihenővel, folyamatosan haladunk, viszonylag erős tempóban. A program, esőben is meg lesz tartva.
Aki jönni akar, feltétlenül jelezze, mert ha hamarabb oda érek, nem várok 10-ig, csak ha van jelentkező!
Tehát: ELŐZETES JELENTKEZÉS SZÜKSÉGES!
2011-02-12in61553643