Túra - Kirándulás - Kerékpártúra - Vízitúra - Ingyenes szervezéssel
Ha van József nevű ismerősöd, hívd fel és kívánj boldog névnapot!
Ez egy befejeződött túra! El ne indulj rá!
2012.06.30 - Zebegényből Kóspallagig patakmenténKalandtúra -nem nyugdíjasoknak !
Túravezető:
Kreki Bá
Kreki Bá
Galéria:
Teljes útiköltség:
2360 Ft
Mindenkit szívesen várunk, de kik azok, akikre főként számítunk?
16 és 56 év közt
Találkozóhely (illetve indulással kapcsolatos egyéb infók):
Budapest, Nyugati pu. 6. vágány
A program rövid leírása:
Most szombaton: június 30-án, - a nyári Börzsöny csodái !
Találkozó: 2012.06.30., szombaton ¾ 9-kor, a Bp. Nyugati pályaudvar 6.vágányánál,
Zebegényig oda, ill Kismarostól vissza megváltott jeggyel. (BB-BKV-bérlethez csak kiegészítő!)
A vonatunk indul.9:07-kor, és Vácig (9:34) nem áll meg!
Akik autóval jönnek, a kocsit Kismaros vasútállomásnál hagyják, ők itt szállnak 9:44-kor fel hozzánk!
Jegyet Zebegényig venni (350.-Ft, majd a busz is vissza).
Útvonal: Zebegény(10:00) – Malom-völgy – Törökmező turistaház – Hét-vályús-forrás -
Halastavak – Pusztatorony – Kóspallag, (busz: 17:37 – Kismaros vasútállomás: 18:05)
Hazaérkezés: 18:55-re, Nyugati pu. (14. vágány), ill. (Vácra 18:26).
Táv: 18 km, szint: 250 m.
Útiköltség: teljes árban: 2.360.-Ft, diákkal csak 1180.-Ft lesz.
Mire számítsunk: páratlan kilátások, csúszós patakmedrek, mellig érő csalánok …:
Szükséges időben indulni, mert hétvégén minden ritkábban jár!
A túrákról fényképek készülnek, melyek
a www.setafika.hu Galériában / Kreki bá alatt megtekinthetők, letölthetők!
(lásd a tavalyi 2011-08-21. - a Nyári Börzsöny csodái túra képeit!)
Találkozó: 2012.06.30., szombaton ¾ 9-kor, a Bp. Nyugati pályaudvar 6.vágányánál,
Zebegényig oda, ill Kismarostól vissza megváltott jeggyel. (BB-BKV-bérlethez csak kiegészítő!)
A vonatunk indul.9:07-kor, és Vácig (9:34) nem áll meg!
Akik autóval jönnek, a kocsit Kismaros vasútállomásnál hagyják, ők itt szállnak 9:44-kor fel hozzánk!
Jegyet Zebegényig venni (350.-Ft, majd a busz is vissza).
Útvonal: Zebegény(10:00) – Malom-völgy – Törökmező turistaház – Hét-vályús-forrás -
Halastavak – Pusztatorony – Kóspallag, (busz: 17:37 – Kismaros vasútállomás: 18:05)
Hazaérkezés: 18:55-re, Nyugati pu. (14. vágány), ill. (Vácra 18:26).
Táv: 18 km, szint: 250 m.
Útiköltség: teljes árban: 2.360.-Ft, diákkal csak 1180.-Ft lesz.
Mire számítsunk: páratlan kilátások, csúszós patakmedrek, mellig érő csalánok …:
Szükséges időben indulni, mert hétvégén minden ritkábban jár!
A túrákról fényképek készülnek, melyek
a www.setafika.hu Galériában / Kreki bá alatt megtekinthetők, letölthetők!
(lásd a tavalyi 2011-08-21. - a Nyári Börzsöny csodái túra képeit!)
2012-06-30in66444