Túra - Kirándulás - Kerékpártúra - Vízitúra - Ingyenes szervezéssel
Ha van Auguszta nevű ismerősöd, hívd fel és kívánj boldog névnapot!
Ez egy befejeződött túra! El ne indulj rá!
2013.11.17 - Hegyek, völgyek, tengerszemKalandtúra Krekivel a Pilisben!
Túravezető:
Kreki Bá
Kreki Bá
Galéria:
Teljes útiköltség:
1210 Ft
Mindenkit szívesen várunk, de kik azok, akikre főként számítunk?
10 - 50 év közöttiek
Találkozóhely (illetve indulással kapcsolatos egyéb infók):
Budapest, XIII.ker. Városkapu: Volánbusz pu. pénztárcsarnok
A program rövid leírása:
A VASÁRNAPI CSAVARGÁS: 2013. NOVEMBER 17-ÉN:
Kalandozás patakmederben és sziklaszirteken!
Találkozunk: most vasárnap, 9 órakor a Bp. (Újpest) M3 Városkapu (XIII.ker.) Volánbusz pu. pénztárcsarnokában. Esztergomi buszunk elindul: 9:15-kor!!! A jegyet Tahitótfalu: Váradok nevű megállóig kell venni. A H5-s Hévvel érkezők 9:44-kor csatlakozhatnak hozzánk Szentendrén (Ők a 8:58-ssal –Batthyány térről, majd 9:06 –Árpád-híd, 9:18 – Békásmegyer, ill. érk. 9:37-re Szentendre végáll. itt a Volánbusz-pu. 3-s állás). Végül érkezés Tahitótfalu: Váradok megállóba (máris a FőKert után) 10:15 -kor. Az autóval érkezők itt, a közelben parkoljanak!
Útvonal: Váradok – Pásztor-forrás – Bergman-tó – Kalicsa-völgy – Édeslyuk – Etetői-rét – József- forrás – Róka-kapu – Csódi-hegy – Dunabogdány (itt 16:30 buszra, Szentendre: 17:10).
Hazaérkezés vissza az Újpest M3- Városkapuhoz 17:35-re. Táv: 16 km, szint: 400 m, néhol úttalan utakon, patakmederben, combos emelkedőkön és vad meredélyeken át.
Nyugdíjasokra ezúttal most nem számítunk !
Útiköltség teljes árban: 1210.- Ft, diáknak 600.- , az autósoknak 250.- Ft lesz
Szükséges időben indulni, mert hétvégén minden alig jár, sokfelé villamospótlók …, ráadásul a buszjegy-váltáskor hosszú sorok !!! Időjárásnak megfelelő réteges öltözék, kaja-pia, (minimum 2 liter innivaló).
Kalandozás patakmederben és sziklaszirteken!
Találkozunk: most vasárnap, 9 órakor a Bp. (Újpest) M3 Városkapu (XIII.ker.) Volánbusz pu. pénztárcsarnokában. Esztergomi buszunk elindul: 9:15-kor!!! A jegyet Tahitótfalu: Váradok nevű megállóig kell venni. A H5-s Hévvel érkezők 9:44-kor csatlakozhatnak hozzánk Szentendrén (Ők a 8:58-ssal –Batthyány térről, majd 9:06 –Árpád-híd, 9:18 – Békásmegyer, ill. érk. 9:37-re Szentendre végáll. itt a Volánbusz-pu. 3-s állás). Végül érkezés Tahitótfalu: Váradok megállóba (máris a FőKert után) 10:15 -kor. Az autóval érkezők itt, a közelben parkoljanak!
Útvonal: Váradok – Pásztor-forrás – Bergman-tó – Kalicsa-völgy – Édeslyuk – Etetői-rét – József- forrás – Róka-kapu – Csódi-hegy – Dunabogdány (itt 16:30 buszra, Szentendre: 17:10).
Hazaérkezés vissza az Újpest M3- Városkapuhoz 17:35-re. Táv: 16 km, szint: 400 m, néhol úttalan utakon, patakmederben, combos emelkedőkön és vad meredélyeken át.
Nyugdíjasokra ezúttal most nem számítunk !
Útiköltség teljes árban: 1210.- Ft, diáknak 600.- , az autósoknak 250.- Ft lesz
Szükséges időben indulni, mert hétvégén minden alig jár, sokfelé villamospótlók …, ráadásul a buszjegy-váltáskor hosszú sorok !!! Időjárásnak megfelelő réteges öltözék, kaja-pia, (minimum 2 liter innivaló).
Kapcsolódő linkek:
2013-11-17in1561644