Túra - Kirándulás - Kerékpártúra - Vízitúra - Ingyenes szervezéssel
Ha van József nevű ismerősöd, hívd fel és kívánj boldog névnapot!
Ez egy befejeződött túra! El ne indulj rá!
2015.01.18 - Körbe Kóspallag körülÚtvonal: Kóspallag, Kisinóci turistaház - Bársony-állás (Lajos-forrás, vadászház) - Hajdú-forgó (patakvölgy) - Kisirtás - Hosszú-völgyi patak (Templom-völgy) - Nagy Sas-hegy (kilátás) - Só-hegy (kilátás) - Márianosztra, rabtemető, templom - Kiengesztelődés hegye (szép kilátás) - Kóspallag
Túravezető:
Fdorka
Fdorka
Galéria:
Teljes útiköltség:
1500 Ft
A költségekről:
Útiköltség: kb. 5000 Ft/autó, plusz Pest megyei matrica szükséges az M3 bevezetőjére ill. az M2-re ha jól tudom, de bizonytalan vagyok még ebben az új rendszerben
Mindenkit szívesen várunk, de kik azok, akikre főként számítunk?
Bárki, aki bírja az extrém terhelést...
Találkozóhely (illetve indulással kapcsolatos egyéb infók):
Találkozó Kóspallag, Kisinóci turistaház 9:30
Teleautó esetén indulás 8:15 Hungária-Thököly (Báthory István park)
Tömegközlekedés esetén:
Indulás Bp. Nyugati (vonat vége) 8:07 - Kismaros érk. 8:46
Kismaros, vasúti megállóhely (a vasútállomás alatt) ind. 8:54 - Kóspallag, Kisinóci turistaház 9:19
Utazás lehetőleg telekocsi rendszerben, ehhez (anyósülés előtt, láb alatt utazó) Cefre kutty fuvart is vállaló autós jelentkezőt is várok. Aki jelentkezik, üzenetben is erősítse meg. Ha nem jön össze, akkor tömegközlekedéses verzió lép életbe, némileg rövidített útvonallal.
Túra vége teleautó esetén 19 óra körül.
Tömegközlekedés esetén Kóspallagról 17:41-kor indul a busz, ami Kismarosra visz, onnan vonattal a Nyugatiba.
Teleautó esetén indulás 8:15 Hungária-Thököly (Báthory István park)
Tömegközlekedés esetén:
Indulás Bp. Nyugati (vonat vége) 8:07 - Kismaros érk. 8:46
Kismaros, vasúti megállóhely (a vasútállomás alatt) ind. 8:54 - Kóspallag, Kisinóci turistaház 9:19
Utazás lehetőleg telekocsi rendszerben, ehhez (anyósülés előtt, láb alatt utazó) Cefre kutty fuvart is vállaló autós jelentkezőt is várok. Aki jelentkezik, üzenetben is erősítse meg. Ha nem jön össze, akkor tömegközlekedéses verzió lép életbe, némileg rövidített útvonallal.
Túra vége teleautó esetén 19 óra körül.
Tömegközlekedés esetén Kóspallagról 17:41-kor indul a busz, ami Kismarosra visz, onnan vonattal a Nyugatiba.
A program rövid leírása:
Újabb hepe-hupás börzsönyi túra, szép kilátóhelyekkel.
Útvonal: Kóspallag, Kisinóci turistaház - Bársony-állás (Lajos-forrás, vadászház) - Hajdú-forgó (patakvölgy) - Kisirtás - Hosszú-völgyi patak (Templom-völgy) - Nagy Sas-hegy (kilátás) - Só-hegy (kilátás) - Márianosztra, rabtemető, templom - Kiengesztelődés hegye (szép kilátás) - Kóspallag
A túra vége sötétben lesz, fejlámpát hozzatok.
Útvonal: Kóspallag, Kisinóci turistaház - Bársony-állás (Lajos-forrás, vadászház) - Hajdú-forgó (patakvölgy) - Kisirtás - Hosszú-völgyi patak (Templom-völgy) - Nagy Sas-hegy (kilátás) - Só-hegy (kilátás) - Márianosztra, rabtemető, templom - Kiengesztelődés hegye (szép kilátás) - Kóspallag
A túra vége sötétben lesz, fejlámpát hozzatok.
Kapcsolódő linkek:
2015-01-18in1631070