Túra - Kirándulás - Kerékpártúra - Vízitúra - Ingyenes szervezéssel
Ha van József nevű ismerősöd, hívd fel és kívánj boldog névnapot!
Ez egy befejeződött túra! El ne indulj rá!
2015.06.13 - Budai-hegység színe-java!Hegyek-völgyek-virágos rétek-sziklák-spiccek-vízesések,
bányák-tó-panorámák… s egy vár, csak reánk vár!
Túravezető:
Kreki Bá
Kreki Bá
Galéria:
Teljes útiköltség:
310 Ft
Mindenkit szívesen várunk, de kik azok, akikre főként számítunk?
9 - 52 év közötti kalandorok
Találkozóhely (illetve indulással kapcsolatos egyéb infók):
Széll Kálmán (Moszkva) téren a 61-s villamos megállójában, lásd alább a mellékelt tér-térképét, mert a metrótól még gyalogolni kell a Szilágyi Erzsébet fasor felé!
Az autóval érkezők a kocsival Hűvösvölgyben, a villamos-végállomás környékén parkoljanak!
A 61-s villamosunk a térről indul: 9-kor, érkezés Hűvösvölgybe 9:20, ahonnan a túra indul 9:25-kor!
Az autóval érkezők a kocsival Hűvösvölgyben, a villamos-végállomás környékén parkoljanak!
A 61-s villamosunk a térről indul: 9-kor, érkezés Hűvösvölgybe 9:20, ahonnan a túra indul 9:25-kor!
A program rövid leírása:
Kalandtúra Krekivel a Budai-hegységben!
Hegyek-völgyek-virágos rétek-sziklák-spiccek-vízesések,
bányák-tó-panorámák… s egy vár, csak reánk vár!
Útvonal: Hűvösvölgy – Vitorlázórepülő-tér – Határnyereg – Újlaki-hegy – Virágos-nyereg - Tök-hegy – Kötők-padja – Kálvária – Les-hegy – Alsó-Jegenye-völgy – Paprikás-patak – Solymári vár borkóstolóval – Bánya-tó – Solymár vasútállomás, ahol majd buszokra szállunk: 17:56 felé!
Hazaérkezés: Bp. Árpád hídi M3 Volán-pu-ra vagy mások vissza a Hűvösvölgybe: 18:20-ra.
Túratáv : 15 km, szint: 500 m, hegyeken-völgyeken, úttalan utakon át !
Kiváló kilátások - bevállalós kalandok mellett remek fotótémák és borozás a várban!
Ezúttal nyugdíjasokra most nem számítunk! A célcsoport 9 – 52 év közötti kalandorok!
Költségek: Budapest (=BKV) bérlettel 250.- Ft, a teljes ár: egy BKK vonaljegy és + 310.-Ft .
Szükséges: időben indulni, mert szombat reggel minden ritkábban és sok pótlóbusszal jár! Időjárásnak megfelelő öltözék, kaja-pia, nasi … és minimum 3 liter ivóvíz!
A kirándulásról képek készülnek, amelyek később a Galériában megtekinthetők!
Hegyek-völgyek-virágos rétek-sziklák-spiccek-vízesések,
bányák-tó-panorámák… s egy vár, csak reánk vár!
Útvonal: Hűvösvölgy – Vitorlázórepülő-tér – Határnyereg – Újlaki-hegy – Virágos-nyereg - Tök-hegy – Kötők-padja – Kálvária – Les-hegy – Alsó-Jegenye-völgy – Paprikás-patak – Solymári vár borkóstolóval – Bánya-tó – Solymár vasútállomás, ahol majd buszokra szállunk: 17:56 felé!
Hazaérkezés: Bp. Árpád hídi M3 Volán-pu-ra vagy mások vissza a Hűvösvölgybe: 18:20-ra.
Túratáv : 15 km, szint: 500 m, hegyeken-völgyeken, úttalan utakon át !
Kiváló kilátások - bevállalós kalandok mellett remek fotótémák és borozás a várban!
Ezúttal nyugdíjasokra most nem számítunk! A célcsoport 9 – 52 év közötti kalandorok!
Költségek: Budapest (=BKV) bérlettel 250.- Ft, a teljes ár: egy BKK vonaljegy és + 310.-Ft .
Szükséges: időben indulni, mert szombat reggel minden ritkábban és sok pótlóbusszal jár! Időjárásnak megfelelő öltözék, kaja-pia, nasi … és minimum 3 liter ivóvíz!
A kirándulásról képek készülnek, amelyek később a Galériában megtekinthetők!
2015-06-13in1639428