Túra - Kirándulás - Kerékpártúra - Vízitúra - Ingyenes szervezéssel
Ha van Mónika nevű ismerősöd, hívd fel és kívánj boldog névnapot!
Ez egy befejeződött túra! El ne indulj rá!
2008.01.19 - Pilisi szívAmennyiben minden összejön, az útvonalunk egy szív alakzatot rajzol majd ki a térképen...
Túravezető:
Mars3696
Mars3696
Galéria:
Teljes útiköltség:
700 Ft
Mindenkit szívesen várunk, de kik azok, akikre főként számítunk?
Akik bírják az erős kaptatókat....
Találkozóhely (illetve indulással kapcsolatos egyéb infók):
Találkozó 7:30-kor Árpád-hídi buszpályaudvaron. Ha elférünk, akkor autóval megyünk, ha nem, akkor busszal.
A program rövid leírása:
A konkrét túra Kiskovácsiból indul (Csobánka és Pilisszentkereszt közt félúton található).
Budapest Árpád-híd 7:45-kor indul a busz, 8:31-re van ott (Dobogókő felé induló járat)
Kiskovácsitól a (P+) felkúszunk a Holdvilág-árokban a Remete-barlangig. Itt pihi, aztán tovább a Lajos-forrásig. Ha üzemel a korcsma odafenn, akkor valószínüleg lesz némi forraltbor, amiből pihenésképp kortyolhatunk (azért ez nem biztos, úgyhogy innivalót hozzatok). Az útviszonyoktól és az időjárástól függően folytatjuk utunkat. Ha nagyon cudar mindkettő, akkor visszajövünk, amerre mentünk, ha tűrhető, akkor a (S) jelzésen megkerüljük északról a Bölcső- és a Lom-hegyet, majd a Tölgyikrektől a (P) jelzésen visszajövünk. A menetidő és a táv nagyban függ - mint ilyenkor mindig - a hó vagy sár nagyságától.
Rétegesen öltözködjetek és készüljetek arra, hogy nedvesség lesz (vagy hó vagy sár)!...
Budapest Árpád-híd 7:45-kor indul a busz, 8:31-re van ott (Dobogókő felé induló járat)
Kiskovácsitól a (P+) felkúszunk a Holdvilág-árokban a Remete-barlangig. Itt pihi, aztán tovább a Lajos-forrásig. Ha üzemel a korcsma odafenn, akkor valószínüleg lesz némi forraltbor, amiből pihenésképp kortyolhatunk (azért ez nem biztos, úgyhogy innivalót hozzatok). Az útviszonyoktól és az időjárástól függően folytatjuk utunkat. Ha nagyon cudar mindkettő, akkor visszajövünk, amerre mentünk, ha tűrhető, akkor a (S) jelzésen megkerüljük északról a Bölcső- és a Lom-hegyet, majd a Tölgyikrektől a (P) jelzésen visszajövünk. A menetidő és a táv nagyban függ - mint ilyenkor mindig - a hó vagy sár nagyságától.
Rétegesen öltözködjetek és készüljetek arra, hogy nedvesség lesz (vagy hó vagy sár)!...
2008-01-19in22101809