Túra - Kirándulás - Kerékpártúra - Vízitúra - Ingyenes szervezéssel
Ha van Mónika nevű ismerősöd, hívd fel és kívánj boldog névnapot!
Ez egy befejeződött túra! El ne indulj rá!
2008.10.24 - Hölgyeim és Uraim! Urak-asztala....Egy nagyon ritkán járt útra hívlak, szeretném, ha velünk tartanál :)
Pilisszentlászló - Urak-asztala - Visegrád
Túravezető:
Tigriske
Tigriske
Galéria:
Teljes útiköltség:
1100 Ft
Mindenkit szívesen várunk, de kik azok, akikre főként számítunk?
Bárki, aki bírja...
Találkozóhely (illetve indulással kapcsolatos egyéb infók):
Találkozó: 7 óra 30 perc Batthyány tér, a HÉV 7.58-kor indul, az első kocsiban leszek, ha netán az Árpád-hídnál, vagy máshol csatlakoznál hozzánk.
A program rövid leírása:
Kedves Túratársak!
A 7.58-kor induló Hévvel elmegyünk Szentendrére, majd az onnan 9.05-kor induló járattal tovább megyünk Pilisszentlászlóra.
Ott egy kicsit cihelődünk, felfrissülűnk, majd útra kelve a kék jelzésen elindulunk - Pap-réten keresztül - az Urak-asztala felé - a végcél Visegrád lesz.
Nagyon romantikus, szép út lesz, kicsit emelkedni fog Pilisszentlászlónál a hegy előttűnk :) - remélem a kedvünk is :), de mindenki hozza magával kedvenc kabaláját, túrabotját, jó cipőjét, és mindazt, amire szüksége lehet ezen az úton, mert lehet meglepetésünk (nem is egy) ezen az úton, de gyönyörű kilátásban és élményben lesz részünk.
Felbaktatunk a Szent László-hegyre (590), aztán az Urak-asztala (583), Vízverés-nyerge, Borjúfő, Sós-hegy érintésével csurgunk le- és fel Visegrád felé.
Nem tudok olyat főzni Nektek, mint amennyi ínyencség lesz ezen az úton :)))
Délután három órára szándékozlak Visegrádra levinni Benneteket, ha szerencsénk van, elérjük a 15.20-as Bp-i járatot - egyóra-tizenöt perc a menetidő - míg beérünk szeretett városunkba, addig ki is pihenjük magunkat, és utána már csak a szép emléke marad ennek a napnak - megígérem.
A 7.58-kor induló Hévvel elmegyünk Szentendrére, majd az onnan 9.05-kor induló járattal tovább megyünk Pilisszentlászlóra.
Ott egy kicsit cihelődünk, felfrissülűnk, majd útra kelve a kék jelzésen elindulunk - Pap-réten keresztül - az Urak-asztala felé - a végcél Visegrád lesz.
Nagyon romantikus, szép út lesz, kicsit emelkedni fog Pilisszentlászlónál a hegy előttűnk :) - remélem a kedvünk is :), de mindenki hozza magával kedvenc kabaláját, túrabotját, jó cipőjét, és mindazt, amire szüksége lehet ezen az úton, mert lehet meglepetésünk (nem is egy) ezen az úton, de gyönyörű kilátásban és élményben lesz részünk.
Felbaktatunk a Szent László-hegyre (590), aztán az Urak-asztala (583), Vízverés-nyerge, Borjúfő, Sós-hegy érintésével csurgunk le- és fel Visegrád felé.
Nem tudok olyat főzni Nektek, mint amennyi ínyencség lesz ezen az úton :)))
Délután három órára szándékozlak Visegrádra levinni Benneteket, ha szerencsénk van, elérjük a 15.20-as Bp-i járatot - egyóra-tizenöt perc a menetidő - míg beérünk szeretett városunkba, addig ki is pihenjük magunkat, és utána már csak a szép emléke marad ennek a napnak - megígérem.
2008-10-24in80725846