Túra - Kirándulás - Kerékpártúra - Vízitúra - Ingyenes szervezéssel
Ha van György nevű ismerősöd, hívd fel és kívánj boldog névnapot!
Ez egy befejeződött túra! El ne indulj rá!
2010.03.07 - PusztatoronyKora-tavaszi kör a Börzsöny déli csücskében, Kismarosi indulással.
Túravezető:
Áron88
Áron88
Teljes útiköltség:
2500 Ft
A költségekről:
Személyautóval történő kiutazás költsége az üzemanyagárak függvénye, ha még nincs kiírva, érdeklődj a fórumon. Útiköltség = várható max. kiutazási költség Budapestről tömegközlekedésel.
Mindenkit szívesen várunk, de kik azok, akikre főként számítunk?
Bárki, aki bírja...
Találkozóhely (illetve indulással kapcsolatos egyéb infók):
Túra indulás:
8:45 Kismaros, vasúti megállóhely
8:45 Kismaros, vasúti megállóhely
A program rövid leírása:
Aki jönne, vagy kérdése van, a kiírás végigolvasása után kérem jelezze a kapcsolódó fórumtopikban*, vagy e-mailben/telefonon!
E-mail: thedriver88@vipmail.hu*
MSN: sza5678@hotmail.com
Telefon: 0620-399-6521
* Fórumon, emailben csak az jelentkezzen, aki válaszol is, ha visszakérdezek!
A túra útvonala:
Kismaros, vm. - Nagy-Morgó - Gál-hegy - Pusztatorony - Toronyaljai Pálos kolostor - Szent-Gál-föld - Törökmező th. - Zamenhof-kilátó - Kismaros
Megjegyzés: Olvadásos, saras útviszonyokra lehet számítani!
Visszaérkezés a kezdőpontra előreláthatólag 16:30-kor.
Kiutazás:
Előre egyeztetve, személyautóval, vagy tömegközlekedéssel. Találkozási pontok helye, ideje a jelentkezők függvényében. (Népliget 7:45 az irányadó.)
Jelentkezés előtt javasolt a túra fórumának megtekintése.
E-mail: thedriver88@vipmail.hu*
MSN: sza5678@hotmail.com
Telefon: 0620-399-6521
* Fórumon, emailben csak az jelentkezzen, aki válaszol is, ha visszakérdezek!
A túra útvonala:
Kismaros, vm. - Nagy-Morgó - Gál-hegy - Pusztatorony - Toronyaljai Pálos kolostor - Szent-Gál-föld - Törökmező th. - Zamenhof-kilátó - Kismaros
Megjegyzés: Olvadásos, saras útviszonyokra lehet számítani!
Visszaérkezés a kezdőpontra előreláthatólag 16:30-kor.
Kiutazás:
Előre egyeztetve, személyautóval, vagy tömegközlekedéssel. Találkozási pontok helye, ideje a jelentkezők függvényében. (Népliget 7:45 az irányadó.)
Jelentkezés előtt javasolt a túra fórumának megtekintése.
2010-03-07in61219547