Túra - Kirándulás - Kerékpártúra - Vízitúra - Ingyenes szervezéssel
Ha van Gedeon nevű ismerősöd, hívd fel és kívánj boldog névnapot!
Ez egy befejeződött túra! El ne indulj rá!
2010.06.06 - Kámor - Királyháza - CsóványosExtra kemény gyalogtúra a Börzsöny legszebb részein.
Túravezető:
Áron88
Áron88
Galéria:
Teljes útiköltség:
3500 Ft
A költségekről:
Személyautóval történő kiutazás költsége az üzemanyagárak függvénye, ha még nincs kiírva, érdeklődj a fórumon. Útiköltség = várható max. kiutazási költség Budapestről tömegközlekedésel.
Mindenkit szívesen várunk, de kik azok, akikre főként számítunk?
Bárki, aki bírja az extrém terhelést...
Találkozóhely (illetve indulással kapcsolatos egyéb infók):
Személyautós kiutazás esetén, csak előre egyeztetve:
6:30 Kispest, megegyezés alapján
6:45 Népliget
6:55 Hungária krt./Erzsébet Királyné útja, ÖMV benzinkút
Kérem, mindenki vegye figyelembe, hogy ezek INDULÁSI időpontok.
Túra kezdőpont:
8:00 Diósjenő, központ
6:30 Kispest, megegyezés alapján
6:45 Népliget
6:55 Hungária krt./Erzsébet Királyné útja, ÖMV benzinkút
Kérem, mindenki vegye figyelembe, hogy ezek INDULÁSI időpontok.
Túra kezdőpont:
8:00 Diósjenő, központ
A program rövid leírása:
Aki jönne, vagy kérdése van, a kiírás végigolvasása után kérem jelezze a kapcsolódó fórumtopikban*, vagy e-mailben/telefonon!
E-mail: thedriver88@vipmail.hu*
MSN: sza5678@hotmail.com
Telefon: 0620-399-6521
* Fórumon, emailben csak az jelentkezzen, aki válaszol is, ha visszakérdezek!
A túra útvonala:
Diósjenő - Závoz - Kámor - Csánki-kert - Bugyihó - Királyháza - Nagy-Mána - Három-hányás - Spartacus-f. - NHH - Csóványos - Alsó-hinta-rét - Dugóhúzó - Diósjenő
Visszaérkezés a kezdőpontra előreláthatólag 21:00-kor.
Kiutazás:
Előre egyeztetve, személyautóval, (vagy tömegközlekedéssel, annak, akinek az előbbi nem jó v. nem fér be).
E-mail: thedriver88@vipmail.hu*
MSN: sza5678@hotmail.com
Telefon: 0620-399-6521
* Fórumon, emailben csak az jelentkezzen, aki válaszol is, ha visszakérdezek!
A túra útvonala:
Diósjenő - Závoz - Kámor - Csánki-kert - Bugyihó - Királyháza - Nagy-Mána - Három-hányás - Spartacus-f. - NHH - Csóványos - Alsó-hinta-rét - Dugóhúzó - Diósjenő
Visszaérkezés a kezdőpontra előreláthatólag 21:00-kor.
Kiutazás:
Előre egyeztetve, személyautóval, (vagy tömegközlekedéssel, annak, akinek az előbbi nem jó v. nem fér be).
2010-06-06in61255590