Túra - Kirándulás - Kerékpártúra - Vízitúra - Ingyenes szervezéssel
Ha van Katalin, Kitti nevű ismerősöd, hívd fel és kívánj boldog névnapot!
Viziboszi | 2010.01.09 00:27 | [Válasz erre]#240 |
Válasz: #239 (Buszos)
Viziboszi | 2010.01.08 23:13 | [Válasz erre]#238 |
áááááááááááááááááááááá! úristen a 6 óra is kegyetlen volt!! 5:30?? le se fexem akkor, különben tuti nem kelek fel
Válasz: #231 (Buszos)
Buszos | 2010.01.08 20:40 | [Válasz erre]#231 |
FONTOS INFORMÁCIÓK!!! AZ UTAZÁS...
6:00 helyett 5:30-kor találkozunk az OBI-nál (elkerüljük a dugót).
Útvonal és pihenők: Vágóhíd-Hungária krt-M3-M35-4-es út-Hajdúszovát-Derecske-Berettyóújfalu-Ártánd, határ (PETROM KÚT, pihenő és RO matrica)-Nagyvárad elkerülő-Kőrösfő (Ref. templom és ebéd)-Gyalu-új autópálya-Torda-Nyárádtő (Marosvásárhelyet elkerüljük!)-Balavásár-Szováta (BENZINKÚT, pihenő)-Udvarhely-Tolvajos-tető-Hargitafürdő. Visszafelé ugyanígy, pihenők: Parajd (sóbánya), Bánffyhunyad (benzinkút, ebéd), Berettyóújfalu (MOL kút).
Odafelé egy templomot, visszafelé pedig sóbányát nézünk. Így értelmet adunk ennek a 2 napnak is!
6:00 helyett 5:30-kor találkozunk az OBI-nál (elkerüljük a dugót).
Útvonal és pihenők: Vágóhíd-Hungária krt-M3-M35-4-es út-Hajdúszovát-Derecske-Berettyóújfalu-Ártánd, határ (PETROM KÚT, pihenő és RO matrica)-Nagyvárad elkerülő-Kőrösfő (Ref. templom és ebéd)-Gyalu-új autópálya-Torda-Nyárádtő (Marosvásárhelyet elkerüljük!)-Balavásár-Szováta (BENZINKÚT, pihenő)-Udvarhely-Tolvajos-tető-Hargitafürdő. Visszafelé ugyanígy, pihenők: Parajd (sóbánya), Bánffyhunyad (benzinkút, ebéd), Berettyóújfalu (MOL kút).
Odafelé egy templomot, visszafelé pedig sóbányát nézünk. Így értelmet adunk ennek a 2 napnak is!